کابل دوربین مدار بسته

کابل دوربین مدار بسته

آشنایی با کابل دوربین مدار بسته

کابل دوربین مداربسته یکی از بخش های مهم مورد استفاده برای نصب انواع دوربینهای مداربسته می باشد. انواع دوربین های مدار بسته شامل دوربین های آنالوگ و دوربین های تحت شبکه هستند. برای هر یک از آنها می توان از یک کابل خاص، استفاده کرد.

برای ارتباط با واتزآپ کارشناس فروش شرکت روی این لینک کلیک کنید

انواع کابل دوربین های مدار بسته

از جمله انواع کابل مدار بسته می توان به: کابل های کواکسی( کواکسیال یا هم محور)، کابل کواکسیال ترکیبی، کابل lan، اشاره کرد. کابل های کواکسیال، دارای ساختار هسته ای فلزی هستند که توسط یک لایه ی عایق، از فلز دور آن( شیلد) جدا شده است. در خارجی ترین لایه ی ساختاری این کابل، از یک لایه ی عایق پلاستیکی نیز استفاده می شود. این کابل ها می توانند از پدیده ی هم شنوایی جلوگیری نمایند. لذا انتقال سیگنال توسط این کابل ها با کیفیت بهتری انجام می گیرد.

کابل های ترکیبی کواکسیال، دارای یک کابل برق متصل به خود می باشند. این امر باعث می شود تا کابل شما در ساختار پنل مورد استفاده جای کمتری را اشغال کند.

کابل های lan، در پنل های تحت شبکه استفاده می شوند. این کابل رابط می تواند در ترکیب با سایر تکنولوژی های موجود، به صورت همزمان در زمینه ی انتقال تصویر و برق مورد استفاده قرار گیرد.

انتخاب بهترین کابل برای دوربین مدار بسته

بهترین کابل دوربین مداربسته، رابطی است که بتواند اطلاعات را با کمترین میزان نویز منتقل کند. کابل های کواکسیال یکی از بهترین کابل ها در این زمینه هستند. در ساختار این کابل از شیلدینگ( پوشش فلزی خارجی در اطراف هسته ی کابل) استفاده شده است و این امر باعث افزایش کیفیت سیگنال های انتقالی می شود.

قیمت کابل دوربین مدار بسته

قیمت کابل دوربین مداربسته بر اساس مواد اولیه ی مورد استفاده در تولید کابل، متفاوت است. به عنوان مثال اگر هسته ی کابل تولید شده از مس باشد، قیمت آن با رابط مدار بسته دارای هسته ی آلومینیومی تفاوت دارد. همچنین جنس شیلد بکار برده شده در ساختار کابل در قیمت نهایی آن موثر است.

خرید کابل دوربین مدار بسته

برای خرید سیم دوربین مدار بسته، می توانید به مراکز معتبر عرضه ی انواع وسایل الکترونیکی مراجعه نمایید. همچنین سایت های بسیار زیادی وجود دارند که می توانید با استفاده از آنها، اطلاعات لازم در زمینه ی انواع کابل دوربین های مداربسته را کسب نمایید و برای خرید اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گفتگو با کارشناسان