پخش کننده دوربین مدار بسته

پخش کننده دوربین مدار بسته

پخش کننده دوربین مدار بسته

شرکت تکنیکس به عنوان پخش کننده دوربین مدار بسته و تجهیزات جانبی آن از سال 1395 در حال فعالیت بوده و با اخذ مجوز های مربوطه از وزارت صنعت، معدن و تجارت نسبت به واردات قطعات اصلی دوربین مدار بسته (پردازنده (چیپست)، سنسور تصویر، لنز دوربین، مادون قرمز دید در شب و …) و تولید دوربین مدار بسته اقدام می نماید. این شرکت در سایه تیم متخصص و کارشناسان زبده خود، همیشه قبل از استفاده از قطعات اصلی دوربین مدار بسته (پردازنده (چیپست)، سنسور تصویر، لنز دوربین، مادون قرمز دید در شب و …) نصبت به انجام مراحل تست و آزمایش کامل آنها اقدام می نماید تا بهترین و با کیفیت ترین قطعات را در محصولات خود استفاده و رضایت مشتریان خود را جلب نماید، شما همکاران محترم می توانید طی تماس با کارشناسان ما، از شرایط دریافت نمایندگی در شهر و استان خود آگاه و با مشاهده لیست قیمت پخش کننده دوربین مدار بسته و مشخصات محصولات شرکت با بهترین و معتبر ترین گارانتی و خدمات پس از فروش با آسودگی کامل خرید خود را انجام دهید.

پخش کننده دوربین

شرکت تکنیکس، پخش کننده دوربین مدار بسته در سطح ایران، از بین همکاران فعال و با سابقه در تمامی شهرها و استانهای کشور نماینده فعال جهت پخش دوربین در سطح استان و شهر خود می پذیرد. لذا متقاضیان نمایندگی می توانند جهت اطلاع از شرایط و نحوه اخذ نمایندگی “به عنوان پخش کننده مدار بسته در شهر و استان خود” و مشاهده قیمت پخش دوربین مدار بسته و مشخصات دوربین های مدار بسته و تجهیزات نظارتی این شرکت با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایند.

قیمت خرید عمده دوربین مداربسته

شرکت تکنیکس پخش کننده دوربین های خانگی، اداری، صنعتی و تجهیزات نظارتی، آماده ارائه خدمات مشاوره جهت اخذ نمایندگی پخش و خدمات پس از فروش محصولات خود در تمامی استان ها و شهرهای کشور می باشد، مقاضیان می توانند با ارتباط تلفنی با کارشناسان این شرکت و یا مراجعه حضور به دفتر مرکزی شرکت واقع در تهران بلوار آیت الله کاشانی روبروی بانک شهر ساختمان آرمیتا از شرایط اخذ نمایندگی مطلع و نسبت به اخذ آن اقدام نمایند.

پخش کننده دوربین خوب

شرکت تکنیکس اعتبار خود را به عنوان پخش کننده دوربین خوب و با کیفیت در بین مشتریان کسب نموده و با استفاده از دانش و تخصص کارشناسان خود قبل تولید و عرضه محصولات، طی فرآیند خاصی تست و آزمایش نموده و پس از کسب استاندارد لازم به نسبت به تولید دوربین مدار بسته اقدام مشتریان عرضه می نماید.

پخش کننده دوربین خانگی

شرکت تکنیکس با اتکا به کارشناسان متخصص و مجرب خود، به عنوان تولید کننده و پخش کننده دوربین خانگی، اداری و صنعتی آماده ارائه محصولات خود به تمامی اقشار جامعه می باشد، تمامی دوربین ها و تجهیزات این شرکت دارای بهترین و معتبرترین گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ گوی نیاز مشتریان باشد، از این رو شما همکار محترم و مشتریان این برند دوربین مدار بسته و تجهیزات نظارتی می توانند با آسودگی کامل خاطر، خرید خود را انجام دهند.

پخش کننده دوربین تحت شبکه

شرکت تکنیکس به عنوان پخش کننده مداربسته تحت شبکه ابتدا به توضیح مداربسته تحت شبکه می پردازد: با پیشرفت تکنولوژی مدار بسته و نیاز به اتصال دیجیتال دوربین های مدار بسته به صورت مستقم به شبکه های کامپیوتری، دوربین های مدار بسته تحت شبکه طراحی و روانه بازار گردیده است، این دوربینها قابلیت اتصال به دستگاه مودم را داشته و بدون نیاز به دستگاه مرکزی NVR قابلیت انتقال تصویر و نظارت بر محل نصب را دارند (البته لازم به ذکر است که استفاده از دستگاه NVR قابلیت های خاص دوربین را برای شما امکان پذیر می نماید)، در حالی که مداربسته های آنالوگ به تنهایی قادر به اتصال به مودم نبوده و فقط از طریق دستگاه مرکزی DVR امکان انتقال تصویر و نظارت بر محل نصب را دارند.

این شرکت یکی از اصلی ترین شرکتهای پخش کننده دور بین تحت شبکه می باشد و دوربین های تحت شبکه این شرکت همکی دارای استانداردهای ONVIF  و بالاترین درجه کیفی هستند و می توانند به راحتی با دستگاه های NVR و سرورها متصل گردند.

همکاران محترم می توانند جهت اطلاع از شرایط و نحوه اخذ نمایندگی پخش انواع دوربین مدار بسته و تجهیزات نظارتی این شرکت و اطلاع از قیمت پخش دوربین مدار بسته با کارشناسان این شرکت تماس حاصل نموده و از مشاوره ایشان استفاده نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گفتگو با کارشناسان