مقالات دوربین مداربسته

خرید دوربین مداربسته اتاق کودک

اگر در گذشته والدین مجبور بودند برای نگهداری از کودکانشان بیشتر اوقات آن ها را به پدربزرگ و مادربزرگ بسپارند، در سال های اخیر وضعیت تغییر کرده است. سیستم های نظارت تصویری روز به روز کارآمدتر و در دسترس تر شده اند. به تدریج والدین به استخدام پرستار بچه روی آوردند، بدون اینکه ایده نظارت از راه دور نوزاد و پرستار بچه را کنار بگذارند. دوربین مدار بسته برای کودکان بهترین انتخاب در هر سنی است. اگر به عنوان والدین علاقه مند به خرید دوربین مداربسته کودک برای نظارت بر کودک تان هستید، ادامه مطلب را بخوانید.

برای ارتباط با واتساپ کارشناس فروش شرکت روی این لینک کلیک کنید

راهنمای خرید دوربین اتاق کودک

در فروشگاه و نمایندگی دوربین مدار بسته تکنیکس مدل‌ های متعددی از دوربین های امنیتی برای نظارت دوربین مداربسته کودک خود خواهید یافت. یک دوربین اتاق کودک متصل به Wi-Fi به شما امکان می ‌دهد  مراقب آنچه در اتاق کودکتان رخ می دهد باشید. از آنجایی که بهترین ها را برای فرزندان خود می خواهیم، ​​جای تعجب نیست که انتخاب چنین وسیله ای باید با آگاهی کامل انجام شود. ما به شما دستورالعمل ‌هایی را برای انتخاب یک دوربین نظارتی با کیفیت پیشنهاد می‌ کنیم. انواع سیستم های نظارت بر نوزاد در حال حاضر در بازار بر اساس موارد زیر درجه بندی می شوند:

برخی از دوربین های مداربسته نیاز به نصب بر روی دیوار دارند، در حالی که برخی دیگر بی سیم هستند و بسته به نیازهای مختلف در طول روز می توانند در اتاق کودک قرار گیرند.

ارتباط صوتی دو طرفه برای اکثر والدین یک عامل تعیین کننده در خرید است. با چنین قابلیتی می توانید به طور مستقیم با کودک خود ارتباط برقرار کنید.

برای ارتباط با واتساپ کارشناس فروش شرکت روی این لینک کلیک کنید

تنظیمات از راه دور دوربین مداربسته کودک

دوربین چشم ماهی را انتخاب کنید که می توانند در یک لحظه خاص بچرخند، کج شوند و زوم کنند. چنین مهارت هایی کارایی و کاربرد دوربین مدار بسته را به حداکثر می رساند.

اگر دوربین های مداربسته بی سیم را انتخاب می کنید، باید به عمر باتری توجه کنید. وقتی به دوربین نظارت تصویری نیاز دارید، نباید باتری به سرعت تخلیه شود.

قابلیت اتصال دوربین مداربسته کودک

دوربین مدار بسته مدرن را می ‌توان به شبکه اینترنت متصل کرد تا مستقیماً از دستگاه هوشمند تان (تلفن، در بیشتر مواقع) به آن دسترسی داشته باشید. برای اینکه دسترسی سریع باشد، نه تنها به یک اتصال خوب، بلکه به یک شبکه اینترنتی امن نیز نیاز دارید.

دوربین‌ مدار بسته ای را انتخاب کنید که هنگام شناسایی حرکت یا رویدادهای غیرعادی اعلان ارسال کند. دسترسی بی درنگ ساده به تصاویر، آرامشی که نیاز دارید را برای شما به ارمغان می آورد و به شما کمک می کند تا سریع عمل کنید.

در فروشگاه دوربین مدار بسته برند تکنیکس بهترین دوربین ها و بهترین مدل ها یافت می شوند. ما نمایندگی انحصاری وارد کننده دوربین مدار بسته تکنیکس در ایران هستیم. انواع دوربین ها در این سایت به همراه قیمت شان وجود دارد می توانید با مشورت با کارشناسان سایت یکی را انتخاب کنید