وارد کننده دوربین مداربسته

وارد کننده دوربین مدار بسته

وارد کننده دوربین مداربسته

شرکت تکنیکس کننده دوربین مداربسته در انواع و مدل های مختلف می باشد و به لطف وجود کارشناسان متخصص و مجرب خود قبل از واردات دوربین مدار بسته ابتدا سیستم سخت افزاری و تصاویر آنها را تست و آزمایش نموده و بر اساس نتایج آن، همیشه بهترین نوع دوربین مدار بسته و تجهیزات نظارتی را وارد می کند، لذا شرکت تکنیکس به عنوان وارد کننده دوربین مدار بسته، این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که محصولات این شرکت مجهز به بهترین سخت افزار (مشخصات به روز، چیپ ست، سنسور، دید در شب، لنز، بدنه و ….)، گارانتی و خدمات پس فروش می باشند.

وارد کننده دوربین مدار بسته

شرکت های واردکننده دوربین مدار بسته ، قبل از سفارش و اقدام به وارد کردن دوربین مدار بسته و تجهیزات آن می بایست مشخصات و سخت افزار (چیپ ست، سنسور، دید در شب، لنز، بدنه و ….) و کیفیت تصاویر آنها را کاملاً بررسی و تحت پروسه خاصی تست و آزمایش نموده و بعد از اطمینان از کیفیت محصول، نسبت به ثبت سفارش و واردات دوربین مدار بسته و تجهیزات مرتبط به آنها اقدام نمایند.

برای ارتباط با واتزآپ کارشناس فروش شرکت روی این لینک کلیک کنید

لیست شرکت های وارد کننده دوربین مداربسته

شرکت تکنیکس در بین لیست شرکت های وارد کننده دوربین مدار بسته ، یکی بهترین و متعهد ترین شرکتهای وارد کننده دوربین مدار بسته می باشد، این شرکت رضایت مشتری را همیشه در سرلوحه فعالیت خود قرار داده و آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان می باشد.

بزرگترین وارد کننده دوربین مداربسته

شرکت تکنیکس به عنوان بزرگترین وارد کننده دوربین مداربسته و سایر تجهیزات نظارتی در تهران و سراسر کشور، در نظر دارد نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش محصولات خود را در تمامی شهرها و استان ها واگذار نماید، لذا متقاضیان محترم می توانند جهت اطلاع از شرایط واگذاری نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش محصولات شرکت تکنیکس به صورت تلفنی یا مراجعه حضوری به آدرس : تهران بلوار آیت الله کاشانی روبروی بانک شهر ساختمان آرمیتا طبقه اول واحد4  از مشاوره کارشناسان این شرکت استفاده نمایند.

دوربین های آنالوگ در ایران

همانطور که گفتیم این دوربین ها در کشور ما، رایج ترین نوع دوربین ها هستند و حتی به عنوان رایج ترین دوربین مدار بسته ها در ایران شناخته میشوند. هر چند امروزه بازار در حال پیش رفتن به سوی دوربین های مگاپیکسلی است ولی این روند خیلی کندتر از چیزی که تصور میکنید پیش میرود. بسیاری از سازمان ها که از دوربین های آنالوگ استفاده میکردند در حل جایگزین کردن آن ها با دوربین های دیجیتال هستند ولی همچنان سرعت جایگزینی این دوربین ها هم چندان سریع نیست و خیلی کند پیش می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گفتگو با کارشناسان