معرفی انواع مدلهای دوربین وارم

دوربین وارم

معرفی دوربین وارم

برای معرفی دوربین وارم باید اطلاعات مختلف مرتبط با ویژگی های آن را مورد نقد و بررسی قرار دهیم. برای این منظور لازم است بدانید در ابتدا دوربین های مدار بسته با استفاده از تکنولوژی مادون قرمز طراحی و روانه ی بازار شدند. این دوربین ها قادر بودند تصاویری از مکان های مختلف تهیه کنند، ولی کیفیت تصاویر تهیه شده خیلی بالا نبود. به تدریج طراحان دوربین های مدار بسته به فکر ارتقای کیفیت تصاویر دریافتی و بهبود میدان دید دوربین ها افتادند.

بدین ترتیب طراحی های جدید دوربین های مدار بسته بر اساس استفاده از تکنولوژی های نوین، پایه گذاری شد. دوربین وارم به عنوان یکی از جدیدترین وسایل الکترونیکی دید در شب، تولید و روانه ی بازار شده است. برای ساخت و طراحی سیستم های دریافت تصاویر در این دوربین از پراکنش نور طبیعی استفاده می شود. این امر در وهله ی نخست باعث بهبود و ارتقای دید در شب توسط دوربین می شود.

دوربین بولت وارم لایت در واقع نوعی از دوربین های مدار بسته است که با استفاده از LED های منتشر کننده ی نور طبیعی، تصاویر بسیار با کیفیتی را تهیه و ارسال می کند. البته استفاده از انتشار نور در این دوربین ها باعث می شود نتوانیم به راحتی از آنها در محیط های بسته استفاده کنیم و این مورد را می توان از معایب دوربین وارملایت به شمار آورد. لذا این مدل دوربین های مدار بسته برای استفاده در محیط های باز، بسیار مناسب تر هستند.

برای ارتباط با واتزآپ کارشناس فروش شرکت روی این لینک کلیک کنید

دوربین های مدار بسته وارم اسپید دام

دوربین وارم اسپید دام یکی از انواع مختلف دوربین های وارم لایت به شمار می رود. این دوربین تحت شبکه ی اسپید دام قرار دارد و قابلیت بزرگنمایی تصویر آن تا 36 برابر فراهم شده است. این دوربین از کیفیت بسیار بالا و ویژگی های فنی قابل توجهی برخوردار است. یکی از مدل های بسیار پیشرفته ی این دوربین تحت عنوان speed dome 2MP IP sony 307 starlight hisilicon در حال حاضر در بازارهای داخلی موجود می باشد.

کیفیت دوربین وارم لایت

کیفیت دوربین وارم لایت نسبت به رقبای قدیمی تر خود بسیار بالا می باشد. وجود ایرادهایی در دوربین های قبلی همچون: نقص در زمینه ی تهیه ی تصاویر با کیفیت در طول شب، باعث شد دوربین های وارملایت یا Full color وارد عرصه ی تولید شوند. در این دوربین ها به جای اینکه از LED مادون قرمز استفاده شود، از LED های تولید کننده ی نور گرم( نور طبیعی) استفاده شده است. این دوربین های هوشمند قادرند با توجه به نور محیط، میزان نور منتشر شده توسط دوربین را کنترل و تنظیم کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گفتگو با کارشناسان