معرفی انواع دوربین وارم لایت AHD

دوربین وارم لایت AHD

معرفی دوربین وارم لایت AHD

یکی از مدل های بسیار پرطرفدار و با کیفیت در بین دوربین های مدار بسته، دوربین وارم لایت AHD می باشد. این دوربین دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد که باعث محبوبیت آن در بین خریداران دوربین های مدار بسته شده است. کیفیت تصویر های ارسال شده توسط این دوربین مداربسته وارم لایت مدل AHD، 2.4 مگاپیکسل می باشد. این کیفیت تصویر یکی از عوامل بسیار مهم در انتخاب دوربین وارم لایت مدل AHD است.

در ساختار دوربین وارم لایت AHD از یک لنز دارای کیفیت 3 مگاپیکسلی استفاده شده است. این مهم باعث ایجاد تصویر با جزئیات دقیق خواهد شد. کیس به کار برده شده برای این دوربین از نوع فلزی می باشد و بدین ترتیب استحکام این دستگاه در برابر عوامل خارجی بیشتر خواهد شد. متراژ قابل دید در این دوربین مدار بسته 50 متر می باشد، که نسبتا عدد قابل توجهی است. بنابراین دوربین warm light می تواند محیط پیرامون خود را به خوبی پوشش دهد و به عبارتی دیگر از میدان دید مناسبی برخوردار است.

برای ارتباط با واتزآپ کارشناس فروش شرکت روی این لینک کلیک کنید

فیش bnc برای دوربین وارم لایت

نوع اتصال در دوربین های وارم لایت از نوع فیش BNC می باشد. فیش های BNC یا british naval connector در واقع نوعی رابط برای کابل های کواکسیال به شمار می روند. کاربرد رایج این فیش ها در زمینه ی اتصال دوربین های مدار بسته به دستگاه ضبط کننده ی تصاویر می باشد. انواع مختلف این فیش ها شامل فیش BNC لحیمی، پیچی و پرسی است.

قیمت دوربین مدار بسته وارم لایت

دوربین وارم لایت قیمت ثابتی ندارد و این مهم به علت تفاوت در ساختار و قطعات بکار برده شده در طراحی آنها می باشد. بسته به اینکه در طراحی و ساخت دوربین های وارم لایت از چه قطعات و امکاناتی استفاده شده است، قیمت نهایی دوربین وارم لایت نیز متفاوت خواهد بود. شما می توانید با مراجعه به آدرس الکترونیکی www.technicscctv.com در رابطه با انواع دوربین های وارم لایت و قیمت هر یک از آنها اطلاعات لازم را به دست آورید.

دوربین warm light

دوربین warm light در واقع دوربینی است که از انتشار نور طبیعی( نور گرم) برای ایجاد میدان دید مناسب تر استفاده می کند. دوربین های وارم لایت دارای LED های خاصی می باشند که قادرند نور طبیعی را در فضای اطراف خود منتشر نمایند. بدین ترتیب، تصویر های تهیه شده توسط دوربین های وارم لایت دارای کیفیت بالاتری می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گفتگو با کارشناسان