دوربین مداربسته به قیمت عمده

دوربین مداربسته به قیمت عمده

دوربین مداربسته به قیمت عمده

شرکت تکنیکس به عنوان وارد کننده، تولید کننده انواع دوربین مداربسته با بهترین کیفیت ، دارای مجوز رسمی از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد، تمامی محصولات این شرکت از جمله انواع دوربین مداربسته به قیمت عمده و ارزان تر از تمامی فروشندگان عمده دوربین مداربسته به مشترین عرضه می گردد. شما همکاران محترم می توانید با اطلاع از قیمت عمده و رقابتی دوربین مداربسته و تخفیف همکاری نسبت به خرید دوربین مداربسته به قیمت عمده اقدام فرمائید. کارشناسان متخصص و مجرب شرکت تکنیکس همه روزه آماده ارائه مشاوره و اخذ سفارش شما همکاران محترم می باشند.

برای ارتباط با واتزآپ کارشناس فروش شرکت روی این لینک کلیک کنید

قیمت عمده دوربین اسپید دام

شرکت تکنیکس به عنوان وارد کننده، تولید کننده انواع دوربین، آماده ارائه قیمت عمده دوربین اسپید دام چرخشی و گردشی به صورت خودکار و اتوترکینگ، با کیفیت و قیمت استثنایی برای کلیه همکاران می باشد.

دوربین های اسپید دام دارای قابلیت و ویژگی های برتری نسبت سایر مدل های دوربین های مدار بسته می باشند و دوربین اسپید دام دارای کیس فلزی و توانایی چرخش افقی 360 درجه و عمودی 180 درجه و زوم اپتیکال با کیفیت بالا (بدون کاهش کیفیت تصویر) می باشد، دوربین اسپید دام عموماً در فضاهایی که دارای وسیعت زیاد می باشد استفاده می گردد و به کاربر خود این امکان را می دهد تا با چرخش و انجام زوم اپتیکال بهترین تصویر را ارائه نماید. برخی از دوربین های اسپید دام دارای قابلیت چرخش خودکار در مسیر مشخص و اتوترکینگ جهت تعقیب اجسام متحرک می باشند.

شما همکار محترم در صورتی که قصد خرید دوربین اسپید دام را دارید می توانید از طریق سایت فروش شرکت تکیکس انواع مدل و قابلیتهای مختلف آنها را مشاهده و با اطلاع از قیمت عمده دوربین اسپید دام مورد نظر، خرید خود را انجام دهید.

قیمت عمده دوربین تحت شبکه

شرکت تکنیکس یکی از اصلی ترین شرکتهای وارد کننده، تولید کننده و پخش دوربین تحت شبکه در سطح کشور می باشد و دوربین های تولیدی تحت شبکه این شرکت همگی دارای استانداردهای ONVIF و بالاترین درجه کیفیت سخت افزار و تصویر می باشند و شما می توانید به راحتی آنها را به دستگاه های NVR و سرورها متصل نمایید.

همکاران محترم می توانند جهت اطلاع از شرایط و نحوه اخذ نمایندگی پخش انواع دوربین تحت شبکه ، آنالوگ و تجهیزات نظارتی این شرکت و اطلاع از قیمت عمده دوربین تحت شبکه ، آنالوگ و سایر تجهیزات نظارتی با کارشناسان این شرکت تماس حاصل نموده و از مشاوره ایشان استفاده نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گفتگو با کارشناسان