بررسی انواع وارم لایت دوربین

وارم لایت دوربین

معرفی وارم لایت دوربین

وارملایت دوربین یکی از جدیدترین نسل های دوربین مدار بسته به شمار می رود. این دوربین ها با استفاده از تکنولوژی های جدید بکار برده شده در طراحی خود، توانسته اند به سرعت در میان خریداران دوربین های مدار بسته به محبوبیت بالایی دست پیدا کنند. در طراحی و ساخت دوربین های مداربسته وارملایت و دوربین وارم اسپید دام از انتشار نور طبیعی توسط LED استفاده شده است. این عامل باعث می شود تا تصاویر با کیفیت بیشتر و وضوح بسیار بالاتر، ثبت شوند.

تفاوت دوربین وارم لایت و استارلایت

در ساخت و طراحی دوربین های وارملایت از LED های منتشر کننده ی نور طبیعی استفاده شده است. در مقابل آن، دوربین های مدار بسته ای که از تکنولوژی استارلایت بهره مند هستند، می توانند در نور کم هم تصاویر با کیفیتی دریافت نمایند. همچنین دوربین های استارلایت قادر به تولید تصاویر رنگی هستند.

برای ارتباط با واتزآپ کارشناس فروش شرکت روی این لینک کلیک کنید

معرفی دوربین های وارم لایت سونی

دوربین وارملایت سونی یکی از بهترین برندهای موجود در بازارهای داخلی می باشد. طراحی و ساخت انواع دوربین های وارملایت شرکت سونی، دارای تنوع بسیار بالایی هستند. در اینجا به اختصار چند نمونه از این دوربین ها را معرفی می کنیم:

  • دوربین وارملایت سونی 307 ( دارای دید رنگی در شب)
  • دوربین بولت وارملایت 5 مگاپیکسل 335 سونی
  • دوربین مدار بسته تحت شبکه سونی مدل sony snc-ch140
  • دوربین مدار بسته تحت شبکه سونی مدل snc-em 600
  • دوربین وارم اسپید دام ip برد سونی برف پاکن دار

دوربین وارم لایت مدل 2053 و ویژگی و معایب دوربین وارم لایت

در بازار می توان مدل های متنوعی از دوربین های مدار بسته را مشاهده نمود. دوربین وارم لایت 2053 یکی از جدیدترین نمونه های دوربین های دید در شب می باشد و به تازگی وارد بازارهای داخلی شده است. یکی از ویژگی های بسیار ممتاز این دوربین، داشتن گواهی معتبر IP69 می باشد. بدنه ی این دوربین به طور کامل از فلز تشکیل شده است و در برابر عوامل محیطی همچون گرما، رطوبت، باران و برف کاملا مقاوم می باشد. کاربرد اصلی این دوربین مداربسته تکنیکس برای محافظت و برقراری امنیت در محیط های باز است.

از مشخصات مداربسته وارملایت مدل 2053 می توان به داشتن یک سنسور 2.1 مگاپیکسلی اشاره کرد. بدین ترتیب این مداربسته قادر است تصاویری با کیفیت بسیار بالا تهیه و ارسال نماید. این مداربسته از قطعات داخلی بسیار باکیفیت تشکیل شده است، لذا قابلیت رقابت با نمونه های عالی موجود در بازار همچون دوربین های شرکت سونی را دارد به همین دلیل معایب دوربین وارم لایت هیچ مطلبی نمیتوان گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گفتگو با کارشناسان