نحوه انتقال تصویر دوربین مداربسته

 انتقال تصویر دوربین مدار بسته

 انتقال تصویر دوربین مدار بسته

انتقال تصویر دوربین مدار بسته از پر اهمیت ترین و محبوب ترین قابلیت های دوربین مداربسته می باشد، قابلیت انتقال تصویر دوربین مدار بسته به شما این امکان را می دهد تا تصاویر آنلاین و ذخیره شده دوربین خود را از طریق اینترنت گوشی موبایل، تبلت یا کامپیوتر از تمام نقاط دنیا مشاهده نمایید، از این رو شما همیشه قادر به نظارت و کنترل منزل یا محل کار خود خواهید بود.

امروزه روش های مختلفی جهت انتقال تصویر و تنظیم دوربین مداربسته وجود دارد که عبارتند از :

انتقال تصویر دوربین مداربسته روش اول : از متداول ترین و ساده ترین روش انتقال تصویر دوربین مدار بسته روی موبایل آندروید (Android) یا آی‌او‌اس (ios) ، روش انتقال تصویر دوربین مدار بسته P2P که می باشد شما در ان روش نیازی به شماره IP اختصاصی (استاتیک) ندارید فقط کافی است اپلیکیشن مربوط به دستگاه DVR یا NVR خود را روی گوشی موبایل خود نصب و شماره سریال مربوط به دستگاه خود را به اپلیکیشن اضافه نمایید.

انتقال تصویر دوربین مداربسته روش دوم : در این روش شما باید تنضیمات خاصی در دستگاه مودم خود انجام داده و شماره IP اختصاصی (استاتیک) خود را در دستگاه DVR یا NVR و اپلیکیشن گوشی موبایل خود اضافه کنید، که نسبتاً کاری دشوار برای مبتدیان و تازه کاران می باشد.

برای ارتباط با واتزآپ کارشناس فروش شرکت روی این لینک کلیک کنید

خدمات دوربین مدار بسته

خدمات دوربین مدار بسته از مهمترین مسائل پس از خرید و نصب دوربین مدار بسته می باشد، منظور از خدمات دوربین ، انجام اعمال مربوط به کنترل و نگهداری از کل سیستم دوربین مدار بسته می باشد، از این رو شما باید هر از چند گاهی لنز دوربین های خود را تمیز و سیم کشی و اتصالات و برق مورد نیاز دوربین خود را بررسی و کنترل نمایید.

خدمات دوربین و انجام کنترل های بعد از نصب دوربین مدار بسته بسیار حساس و ضروری می باشد لذا در حال حاضر سازمان ها و شرکتهای بزرگ بعد از اجرای کامل عملیات نصب دوربین مدار بسته و با توجه کثرت دوربین های مورد استفاده و پیچیدگی سیم کشی آنها، خدمات مربوط به تعمیر و نگهداری آنرا به شرکتهای نظارتی و امنیتی می سپارند تا با انجام بازدیدهای دوره ای از کل سیستم مدار بسته، مشکلات و ایرادات احتمالی به موقع مرتفع گردد.

تنظیم دوربین مداربسته

تنظیم دوربین مدار بسته در تمامی دوربین های مدار بسته و دستگاه های DVR یا NVR مربوط به رزولوشن تصویر خروجی به مانیتور، زمان و زبان سیستم، تنظیمات تعداد فریم و سایز ضبط تصاویر دوربین در حافظه سیستم، تنظیمات شبکه و سیستم ضبط حساس به حرکت (Motion Detect) و آلارم (هشدارها) می باشد، البته تنظیم دوربین مدار بسته در تمامی دوربین های مدار بسته و دستگاه های DVR یا NVR به صورت پیش فرض و استانداردترین حالت ممکن توسط شرکت سازنده تنظیم گردیده و شما در می توانید با استفاده از گزینه بازگردانی به تنظیمات کارخانه، تنظیمات دستگاه را به استاندارد ترین حالت ممکن بازگردانی نمایید.

دوربین مداربسته آنلاین

دوربین مداربسته آنلاین ، دوربین نظارتی و امنیتی می باشد که قادر به انتقال تصویر بوده و شما می توانید با استفاده از اینترنت گوشی موبایل و کامپیوتر تصاویر دوربین مدار بسته آنلاین خود را مشاهده نمایید. مدار بسته به دو دسته تقسیم می شود :

  • دسته اول دوربین هایی هستند که به تنهایی مستقیماً از طریق وای فای به اینترنت وصل و عمل انتقال تصویر انجام می شود.
  • دسته دوم دوربین هایی هستند که از طریق دستگاه DVR یا NVR به اینترنت وصل می شوند و عمل انتقال تصویر آنلاین دوربین مداربسته توسط این دستگاه ها انجام می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گفتگو با کارشناسان